10 Ağustos 2015 Pazartesi

YUKAKİDS Bloguma indirimli yeni ürünler..

Herkese merhaba,
Yukakids' in kapıda ödeme kampanyası sona ermiştir.  Artık internetten "benekli" hediye çeki şifresi ile temin edebilirsiniz.
 
www.yukatoys.com da "yuka kids ürünleri" adlı kategoride alacağınız ürünlerde "hediye çeki" bölümüne "benekli" yazınca var olan indirime %10 ekstra indirim kazanıyorsunuz. Sınırsız miktarda kullanabilirsiniz. Eğlenerek öğrenmek için iyi alışverişler..Matematik Plus (3-6 yaş) 25 TL yerine  20 TL
3-6 yaş çocuklar için:

Ritmik sayma,

Rakam - Nesne Eşleme,

Lotto Oyunu

Basit işlemleri öğretir.

 Yazmaya Hazırlanıyorum (Yaz-Çiz-Sil25 TL yerine 20 TL
 12 kart, 24 çalışma sayfası ve silinebilir kalemden oluşan bir set.

Çocuk, silinebilir özelliği olan mürekkepli kalemle aynı çizgi veya harfin üzerinden defalarca geçebilir. Böylece hem hatalarını kolayca düzelterek kontrol altına alabilir hem de keyifle el- kas becerilerini geliştirir.
 
Kartlar, kolay çizgilerden zor çizgilere, ilk harflerden son harflere doğru bir sırala izlemektedir.
 
Kart özelliği: 350+350 gram Amerikan bristol, parlak selefonlu.Dikkat ve Görsel Algı (Gölgeler, Renkler ve Şekiller) 35 TL yerine 30 TL6 ana kart, 12 uygulama resmi ve 46 uygulama kartı.

 • Tamamlama kartları, gölgeler ile içi boş olan şekillerin üzerine uygun renkten olanlar konularak resim tamamlanmaktadır.

 • Amaç: Görsel algı, dikkat, şekil, renk ve uzamsal becerilerin gelişimi sağlamaktır.


 • Labirentler (3-6 yaş) 30 TL yerine 20 TL

  Yaş grubu: 3-6 Yaş
   
  36 kart, 72 labirent ve silinebilir kalem.

  Basitten zora doğru bir sıra takip eden labirentler; dikkat, görsel algı, el göz kooedinasyonu ve psikomotor gelişimi destekler.

  Silinebilir kalem, labirentlerdeki yolları işaretleyebilme ve yanlış çizimleri iz bırakmadan silebilme imkanı sağlar.
   
   
     Farkı Farket (3-6 yaş) 30 TL yerine 20 TL

  Yaş grubu: 3-6 Yaş

  36 kart 72 resim ve silinebilir kalem.

  2 fark, 3 fark ve 5 farktan oluşan resimler yan yana verilmiştir.   

  Silinebilir kalemle çocuk, iki resim arasındaki farkları bulup işaretleyebilecek ve daha sonra kullanmak için veya bir başka çocuğun kullanabilmesi için silgisi ile işaretleri silebilecek.


  Saklı Nesneler (3-6 yaş)30 TL yerine 20 TL

   
  Yaş grubu: 3-6 Yaş


  35 kart ve silinebilir kalem.


  Kartın sağında verilen nesne resimleri, ana resmin içinde gizlenmiştir. Dikkatli bakıldığında bu nesneleri bulmak mümkündür. 


  Silinebilir kalemle, çocuk saklı nesneleri bulup işaretleyebilecek ve daha sonra kullanmak için veya başka birinin kullanabilmesi için silgisi ile işaretleri silebilecek.


   
   Renkli ve Şekilli Düğmeler- 25 TL yerine 20 TL
  Renkli ve Şekilli Düğmeler


  50 adet dört delikli ve geometrik şekilli düğme bulunmaktadır.
  Sarı, kırmızı, mavi ve yeşil renklerden oluşmaktadır.
  2 adet ip   
  Özel eğitimde ve erken çocukluk dönemindeki renk öğretiminde, kas gelişimini destekleme, el göz koordinasyonu, belirli bir etkinlikte belirli süre dikkatini toplama ve örüntü oluşturma kazanımlarına yöneliktir.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    
  İpe Boncuk Dizme (Büyük Boy)- 25 TL yerine 20 TL 
  
  
    İpe Boncuk Dizme (Büyük Boy)
  
   
   
  Ortalama 28  renkli ve geometrik şekilli boncuktan oluşmaktadır.
  Boncuklar kaliteli plastikten üretilmiştir. 
  Boncuklar iri boy ve geniş deliklidir. 
  Özel eğitimde ve erken çocukluk dönemindeki çocukların el göz koordinasyonu, belirli bir etkinlikte belirli süre dikkatini toplama ve örüntü oluşturma kazanımlarına yöneliktir.
  Ambalaj farklı olabilir.
   
   
   
  
   
   
   
      
  İpe Boncuk Dizme (Küçük Boy) -25 TL yerine 20 TL

    İpe Boncuk Dizme (Küçük Boy)


  
  
  
  Ortalama 10 mm ebadında farklı renk ve şekillerde olan boncuklarımız plastik malzemeden üretilmiştir. Kutuda 120 adet boncuk bulunmaktadır.
  Özel eğitimde ve erken çocukluk dönemindeki çocukların el göz koordinasyonu, belirli bir etkinlikte belirli süre dikkatini toplama ve örüntü oluşturma kazanımlarına yöneliktir.  
   
   
  İpe Boncuk Dizme (Orta Boy) -25 TL yerine 20 TL
  İpe Boncuk Dizme (Orta Boy)
   

  Kutuda karışık renkte ve şekilde ortalama 36 adet orta boy (Çapı ortalama 15 mm) boncuk ve 2 adet ip bulunmaktadır.
  Boncuklar plastik malzemeden üretilmiştir. 
  Özel eğitimde ve erken çocukluk dönemindeki çocukların el göz koordinasyonu, belirli bir etkinlikte belirli süre dikkatini toplama ve örüntü oluşturma kazanımlarına yöneliktir.
  
    
  İri, Şekilli ve Natürel Boncuklar   -25 TL yerine 20 TL 
  
  

   
  İri, Şekilli ve Natürel Boncuklar
   
   
   
  Çocukların küp, boncuk, silindir, üçgen gibi şekilleri ipe dizerek veya üst üste dizerek değişik şekiller yaparak zevkle oynayabileceği ve matematiksel işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış eğitici bir oyun olup tamamen doğal bir üründür.
  Ortalama 22 boncuktan oluşmaktadır. Natürel ahşaptan üretilmiştir.
  Boyanabilir özelliğe sahiptir. 
   
   
   
  Ahşap Boncuklar   -25 TL yerine 20 TL 
   
   
  Çocukların küp, boncuk, silindir, üçgen gibi şekilleri ipe dizerek veya üst üste dizerek değişik şekiller yaparak zevkle oynayabileceği ve matematiksel işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış eğitici bir oyundur. Ahşap boncuklar 33mm, ortalama 27-30 arası boncuk ve 2adet ip içerir.  
   
   
   
  DİĞER İNDİRİMLİ YUKAKİDS ÜRÜNLERİ
   
   

  30 yorum:

  1. Urunlerim elime gecti bu guzel egitici setleri bize tanittiginz icin ve ailece guzel zaman gecirmemizi sagladgnz icin cok tesekkur ederim benekli dunyam ve tabiki raife hanima

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Güzel günlerde kullanın inşallah, yorum için teşekkürler :)

    Sil
  2. Ürünlerim elime geçti artık oğlumla daha yararlı ve keyifli vakit Geçiriyoruz arife hanıma ge benekli dünyama teşekkürler

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle Gözde Hanım, yorum içinde çok teşekkürler. Belki yüzlerce kişi aldı ama maalesef yorum yapan birkaç kişi :(

    Sil
  3. Ürünlerim elime geçti artık oğlumla daha yararlı ve keyifli vakit Geçiriyoruz arife hanıma ge benekli dünyama teşekkürler

   YanıtlaSil
  4. ürünlerim benim de elime geçti :) dikkat gorsel seti ile zeka geliştirme 6 yaş almıştık ... daha önce de 2 set alıp memnun kalmistik . Bu Setlerden de memnun kaldik teşekkürler raife hanim. adeda da indirim olacak mı ? ileriki zamanlarda adeda setinden almak istiyorum...

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Güzel günlerde kullanın inşallah. Adeda setinde indirim var şuan evet. Bilgilerinizi gönderirseniz yayınevine ileteyim.

    Sil
  5. Qbebek eğitim setini veya eğitim kartlarını almak istiyorum ama karar veremedim hangisini alacağıma. nasıl ulaşacağım size? bir de fiyat konusunda bir değişiklik var mı?

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. www.zekaevikitap.com da "hediye çek kodu" bölümüne "raife2016" yazınca Q bebek ürünlerinde indirim kazaniyorsunuz.

    Sil
  6. Labirent, Farki Farket ve Sakli Nesneleri aldim. Kizim cok sevdi labirentler konusunda biraz zorlaniyordu bu seti severek yapiyor ustelik silinince hic iz kalmiyor hata yapinca silip tekrar deneyebilmesi cok guzel. bir oturusta 20 tane yapmadan kalkmadi..
   sadece kartlarin boyutu bekledigimden biraz daha kucuk.
   sundugunuz guzel firsatlar icin cok tesekkur ederiz Raife Hanim.

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Değerli yorumunuz ve yönlendirmeniz için çok teşekkürler Saadet Hanım. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, sevgiler.

    Sil
  7. Siteniz aracılığıyla aldığım ürün elime geçti çok teşekkür ederim .

   YanıtlaSil
  8. Sunmuş olduğunuz kaynaklar çok güzel. Teşekkürler Raife hanım

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Takip ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize :)

    Sil
  9. Raife Hnım sayenizde Dikkat gelişim ve zeka gelişim setlerinden (adeda ve yukakids) aldım. Hepside çok güzel oğlum severek yapıyor. Zekare yi de tavsiye ederim.
   Dgs plus setlerinden almak istiyordum, sayfanızda onu da gördüm çok sevindim. Emekleriniz için çok teşekkür ederim Raife Hanım. İyi çalışmalar.

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Hepsini güzel günlerde kullanın inşallah. Sevgiler.

    Sil
  10. Merhaba Raife hanım benim kızım 3 yasında daha önce bu tarz bir set kullanmadık, bize ne önerirsiniz ? İndirimler devam ediyor mu ?

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. www.yukatoys.com da "yuka kids ürünleri" adlı kategoride alacağınız ürünlerde "hediye çeki" bölümüne "benekli" yazınca ekstra indirim kazanıyorsunuz. Ordaki ürünler çok güzel. hepsini tavsiye ederim.

    Sil
  11. Merhabalar ben de zekare 2-5 yaş istiyorum blogunuzu tesadüfen gordum şifre konusunda bana da yardimci olabilirsniz sevinirim . mail adresim neslihangecik@hotmail.com.mail adresimi verdim ama maile şifre atıyor musunuz bilmiyorum.ilginiz için teşekkürler.

   YanıtlaSil
  12. İndirim hala devam ediyor mu ?

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. www.yukatoys.com da "yuka kids ürünleri" adlı kategoride alacağınız ürünlerde "hediye çeki" bölümüne "benekli" yazınca var olan indirime %10 ekstra indirim kazanıyorsunuz. Sınırsız miktarda kullanabilirsiniz. Eğlenerek öğrenmek için iyi alışverişler..

    Sil
  13. Merhaba... Hama boncuklari indirimi icin yeni anlasmaniz var mi?

   YanıtlaSil
  14. Matematik plus ve tombala Lotto setini aldm oğlum çok sevdi zamanında geldi ürünler televizyon olmadan vakit geçirmek için güzel alternatifler. Teşekkür ederim Raife hnm. kolay gelsin...

   YanıtlaSil
  15. Miniyup 9 + almak istiyorum. ..ne yapmalıyım

   YanıtlaSil

  Yorumlar

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...